Олга
Или-Или

Олга

Шифра на артикл: 006977
Баркод: 9786082610122
Код на производителот: 6977
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„шлинк беше и остана автор за читатели кои сакаат интелигентно раскаани приказни. Таквите читатели нема да бидат разочарани од Олга“. Тагес-Анзеигер, Зуриcх „Во овој возбудлива роман Бернхард шлинк ги оивува последните траги на една неисполнета љубов, со неговиот препознатлив печат – софистиcираната носталгија“. Ле Ноувел Обсерватеур „Со овој роман авторот на бестселерот „:итачот“ им оддава признание на сите ени кои биле потиснати во своето време и кои моеле да извршат големи дела“. Воcабле, Маубеуге
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Бернхард Шлинк
Издавач Или-Или
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници230

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ен Пачет
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB