Повик за спас
Арс Ламина

Повик за спас

Шифра на артикл: 061484
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Од еден од највозбудливите гласови на новата генерација италијански автори, ни доаѓа моќен и трогателен роман што ги истражува најтемните и најсветлите делови од човечкото срце. Јуни 1984 година. Дваесетичетиригодишниот Даниеле се буди во болничка соба, збунет и опкружен со странци. Полека му се враќа сеќавањето на претходната вечер: спирала од вознемиреност и гнев, експлозија од насилство толку интензивна што речиси нанесува непоправлива штета нему и на неговото семејство...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Современа книжевност
Автор Даниеле Менкарели
Издавач Арс Ламина
Боја Сина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници143

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
600 МКД
9,71 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
530 МКД
8,58 EUR
Sačuvano u omiljne
350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB