Are you schizoid?
Are you schizoid?
Are you schizoid?
Are you schizoid?
Темплум

Are you schizoid?

Шифра на артикл: 005196
Код на производителот: 5196
Достапно веднаш
0 МКД
770 МКД
770 МКД
12,46 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Со книгата на Кирчо Арсовски, Are you schizoid?, Темплум започнува нова графичка едиција под името Лифт. Во неа ќе се објавуваат главно цртани романи, но и други графички книги. Едицијата ја продолжува и осовременува традицијата на стрип списанието Лифт кое излегуваше од 1995 до 2001 година.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стрипови, Манга и Графички новели
Автор Кирчо Арсовски
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници143

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Atsushi Ohkubo
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Atsushi Ohkubo
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Marvel Various
8.399 МКД
135,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : V.E. Schwab
3.299 МКД
53,38 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB