Хашиш
Хашиш
Хашиш
Хашиш
Темплум

Хашиш

Шифра на артикл: 006555
ISBN: 9786084658924
Код на производителот: 6555
Автор: Анри Мишо
Достапно веднаш
0 МКД
630 МКД
630 МКД
10,19 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Светот во „Хашиш“ изобилува со ситуации кои претставуваат голем предизвик да бидат преточени во слика или графичка новела. Предизвик е и фактот што текстот нема класична наративна линија туку е збир од фрагменти-записи или дневник што Мишо го водел додека експериментирал со хашишот. Таквата фрагментирана структура ми даде голем простор за „маневрирање“.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стрипови, Манга и Графички новели
Автор Анри Мишо
Издавач Темплум
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници64

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Atsushi Ohkubo
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Atsushi Ohkubo
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Marvel Various
8.399 МКД
135,91 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : V.E. Schwab
3.299 МКД
53,38 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB