Црната Аурора
Стрип Квадрат

Црната Аурора

Шифра на артикл: 046356
Код на производителот: 46356
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
„ЦРНАТА АУРОРА“ ја содржи cелосната хорор епопеја за темниот облак од yвездена прашина што мистериозно се појавува над Скопје. Никој нема објаснение за овој феномен („НЛО? Порта кон пеколот? Многу чуден кумулонимбус?“), освен Ален Корбин кој стравува дека Црната аурора е директно поврзана со неговите кошмари. „ЦРНАТА АУРОРА“ е прва графичка новела на тандемот Дукоски – БлагојевиЌ.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стрипови, Манга и Графички новели
Автор Ивица Дукоски, Владимир Благојевиќ
Издавач Стрип Квадрат
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници120

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB