Лом - Волшебникот од големото ништо
Стрип Квадрат

Лом - Волшебникот од големото ништо

Шифра на артикл: 046357
ISBN: 9786084719212
Код на производителот: 46357
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Легендата за волшебникот Лом започнува со враќањето на вештицата Илијана во долината на Големото Ништо. Неколку дена подоцна, Лом е во бегство и се обидува да најде засолниште во вечно проколнатата Смарагдна Шума.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стрипови, Манга и Графички новели
Автор Ивица Дукоски, Владимир Благојевиќ
Издавач Стрип Квадрат
Јазик Македонски
Година на објавување2020
Број на страници52

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB