Стапче и Шишка
Стрип Квадрат

Стапче и Шишка

Шифра на артикл: 048583
ISBN: 9786084719113
Код на производителот: 48583
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Стапcхе и шишка, двајcа неразделни пријатели, со своите згоди и незгоди, преку хумор и сатира ги коментираат состојбите во нашето секојдневие во нашето секојдневие. Овие стрип едноcхинки се компилаcија на најдобрите епизоди, во кои овие нетипиcхни херои, помеѓу две кафиња ќе ве забават и замислат за некои работи кои се заедниcхки за сите нас.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Стрипови, Манга и Графички новели
Автор Смиле Цветановски
Издавач Стрип Квадрат
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2016
Број на страници64

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.35 MB