Свеќа, Candele Firenze Glass, металик црвена
Свеќа, Candele Firenze Glass, металик црвена
Свеќа, Candele Firenze Glass, металик црвена
Свеќа, Candele Firenze Glass, металик црвена

Свеќа, Candele Firenze Glass, металик црвена

Шифра на артикл: 060695
Достапно веднаш
0 МКД
1.178 МКД
1.178 МКД
19,06 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Премиум декоративна свеќа со мирис чиј ликовно-поетски еквивалент би бил фирентински црвено. Од серијата Glass Metallic на Candele Firenze. Селектирани суровини според највисоки стандарди за квалитет, рачна изработка, италијански дизајн инспириран од фирентинската уметничка култура. Садот на свеќата од висококвалитетно стакло третирано со патентирана технологија за метализација, е дизајниран со идејата за декоративно-практична реупотреба на уметноста. Димензии: 10x9cm; Време на согорување: 60 часа
Карактеристика Вредност
Kатегорија Свеќи и мириси
Боја Црвена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.178 МКД
19,06 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.178 МКД
19,06 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.178 МКД
19,06 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.24 MB