Свеќа, Candele Firenze Glass, металик сребрена градиент
Свеќа, Candele Firenze Glass, металик сребрена градиент
Свеќа, Candele Firenze Glass, металик сребрена градиент
Свеќа, Candele Firenze Glass, металик сребрена градиент

Свеќа, Candele Firenze Glass, металик сребрена градиент

Шифра на артикл: 060699
Достапно веднаш
0 МКД
1.178 МКД
1.178 МКД
19,06 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Премиум декоративна свеќа со медитерански мирис. Од серијата Glass Metallic на Candele Firenze. Селектирани суровини според највисоки стандарди за квалитет, рачна изработка, италијански дизајн инспириран од фирентинската уметничка култура. Садот на свеќата од висококвалитетно стакло третирано со патентирана технологија за метализација, е дизајниран со идејата за декоративно-практична реупотреба на уметноста. Димензии: 10x9cm; Време на согорување: 60 часа
Карактеристика Вредност
Kатегорија Свеќи и мириси
Боја Сребрена

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.178 МКД
19,06 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.178 МКД
19,06 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.178 МКД
19,06 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB