Wonderful Macedonia

Wonderful Macedonia

Шифра на артикл: 001075
Баркод: 9786086507732
Код на производителот: 1075
Достапно веднаш
0 МКД
2.000 МКД
2.000 МКД
32,36 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Wonderful Macedonia е луксузна двојазична монографија на 230 страници, на македонски и на англиски јазик, а го презентира најубавото и најзначајното од Македонија, нејзините природни убавини, културно-историското наследство и артефактите од нејзината долга и богата историја и традиција.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Туристички водичи
Автор Иво Јанковски (уредник)
Издавач Трето Уво
Јазик Англиски
Повез Мек повез
Година на објавување2013
Број на страници230

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.000 МКД
16,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.27 MB