Macedonia : guide book
Љубовта е петтиот елемент

Macedonia : guide book

Шифра на артикл: 002391
ISBN: 9786084808008
Код на производителот: 2391
Достапно веднаш
0 МКД
1.200 МКД
1.200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Според обемот и квалитетот, ова е енциклопедиско издание. Материјалот којшто е содрјан во Водичот е резултат на издавачки проекти од областа на културата и културното наследство работени една деценија. Обем од 400 страници, испишани со богат материјал, кој содрји 50 мапи, десет 3Д мапи на поголемите градови во Македонија, 100 илустрации и 999 фотографии кои прикајуваат сѐ што е вредно во нашата земја. Изданието поседува врвен квалитет еднаков на книгите на големите светски издавачки куќи. Македонија со ГУИДЕ БООК МАЦЕДОНИА (англиски јазик) доби едно од најквалитетните национални промоции во регионот. Содрјината на оваа национална промоција е исклучително вредна, како за секоја богата домашна библиотека, така и за светот, како извонреден дар кој мојете да го испратите кадебило и да се чувствувате убаво затоа што сте подариле вредност, сте го поделиле со другите богатството на Македонија.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Туристички водичи
Автор Гоце Дртковски, Калина Јанева
Издавач Љубовта е петтиот елемент
Јазик Англиски
Година на објавување2016
Број на страници402

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
499 МКД
Sačuvano u omiljne
499 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.37 MB