Ohrid : Balkan Pearl (tourist guide)
Тримакс

Ohrid : Balkan Pearl (tourist guide)

Шифра на артикл: 007463
Баркод: 9786082042350
Код на производителот: 7463
Автор: Anita Milevska
Достапно веднаш
0 МКД
390 МКД
390 МКД
6,31 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
More than 390 photographs and maps. What to visit, where to stay. Where to eat, where to have fun. This is a guide that will make you feel the soul of Ohrid and it will enable you to move through space and time.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Туристички водичи
Автор Anita Milevska
Издавач Тримакс
Јазик Англиски
Број на страници151

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.199 МКД
19,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 1.000 МКД
16,18 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 999 МКД
16,17 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.26 MB