101 buildings in Skopje

101 buildings in Skopje

Шифра на артикл: 001076
ISBN: 9786086507770
Код на производителот: 1076
Достапно веднаш
0 МКД
2.100 МКД
2.100 МКД
33,98 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Луксузна монографија ДВД за 101 најзначајни градби во Скопје.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметнички монографии
Автор Иво Јанковски (уредник)
Издавач Трето Уво
Јазик Англиски
Година на објавување2015
Број на страници215

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Paola Antonelli
3.899 МКД
63,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Linda Chase
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Alberto Shayo
3.499 МКД
56,62 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Adele Schlombs
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Norbert Schneider
799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Michiel Roscam Abbing
2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sebastian Schutze
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Hans Werner Holzwarth
1.599 МКД
25,87 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB