Родољуб Анастасов : луѓето-дамки во мегалополисот на мравјото општество
Кродо

Родољуб Анастасов : луѓето-дамки во мегалополисот на мравјото општество

Шифра на артикл: 042795
ISBN: 9786086653316
Код на производителот: 42795
Достапно веднаш
0 МКД
945 МКД
945 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметнички монографии
Автор Љубен Пауновски
Издавач Кродо
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Број на страници120

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Paola Antonelli
3.899 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Linda Chase
1.099 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Alberto Shayo
3.499 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Norbert Schneider
799 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Hans Werner Holzwarth
1.599 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.39 MB