Спасе Куновски - за сеништата на војната и маските на мирот : човекот како марионета
Кродо

Спасе Куновски - за сеништата на војната и маските на мирот : човекот како марионета

Шифра на артикл: 009924
Баркод: 9786086519377
Код на производителот: 9924
Достапно веднаш
0 МКД
840 МКД
840 МКД
13,59 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
reprodukcii prete o vo boi
Карактеристика Вредност
Kатегорија Уметнички монографии
Автор Љубен Пауновски
Издавач Кродо
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2019
Број на страници119

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Taschen
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Taschen
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Gilles Neret
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Stefan Fischer
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heater Birchall
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Tomoko Sato
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Till Holger Borchert
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sylvia Martin
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Gilles Neret
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Klaus Honnef
Цена 799 МКД
12,93 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Benjamin H D Buchloh
Цена 2.099 МКД
33,96 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Nancy Spector
Цена 3.099 МКД
50,15 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.25 MB