Хартија за комбинирана техника - блок со спирала, Talens Art Creation, A3, 250g, 30 листа

Хартија за комбинирана техника - блок со спирала, Talens Art Creation, A3, 250g, 30 листа

Шифра на артикл: 048081
Код на производителот: 48081
Достапно веднаш
0 МКД
1.305 МКД
1.305 МКД
21,12 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Скеч хартии

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.94 MB