Воајер
Мартина

Воајер

Шифра на артикл: 049872
ISBN: 9786084626978
Код на производителот: 49872
Автор: Ина Мур
Достапно веднаш
0 МКД
380 МКД
380 МКД
6,15 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Рајан побегна во осаменост, во темнина, поради туѓото сожалување, немоќен да ја прифати сопствената состојба. Луси побегна во осаменост од стварноста и од врските во кои никогаш не беше онаа вистинската. Куќа до куќа, балкон до балкон. Од првиот ден, светлината што се појави од соседниот балкон предизвика мажот да оживее, таа да го привлече кон себе и да му созададе зависност. Жената, која не успева да најде долготрајна среќа, е вовлечена во блудниот свет, каде што го наоѓа она што најмалку го очекува, а по што отсекогаш трагала. По откривањето на вистината, привлечноста го достигнува зенитот помеѓу Рајан и Луси, зависноста станува двострана, а деновите што си ги посветуваат еден на друг, во игрите, похотта и нежностите, полека одат кон крајот и се закануваат со разделба. Во клучниот момент кога емоциите се признаваат, дали е можно само така да се затвори вратата на еден свет и да се врати во стварноста како ништо да не се случило? Дали може зависноста што го фрли
Карактеристика Вредност
Kатегорија 18+
Автор Ина Мур
Издавач Мартина
Димензија A5
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници237
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
18+ 062675
Автор : Lord Morpheous
1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 056830
Автор : Oloni
1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049873
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 047167
Автор : E. L. James
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 038740
340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 035625
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010881
Автор : E. L. James
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010832
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007552
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007028
Автор : Е. Л. Џејмс
650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 005377
Автор : Е.Л. Џејмс
680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 001817
330 МКД
5,34 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB