365 дена
Мартина

365 дена

Шифра на артикл: 049873
Баркод: 9786084626961
Код на производителот: 49873
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Лаура Бјел и нејзиното момче се на одмор од соништата на прекрасната Сицилија. На вториот ден од нивното патување, нејзиниот дваесет и деветти роденден, таа е киднапирана. Нејзиниот киднапер е никој друг туку главата на моќното сицилијанско криминално семејство, неверојатно згодниот, млад дон – Масимо Торичели, кој е решен да ја поседува по секоја цена. Масимо има свои причини. За време на претходен обид да го убијат, пред неговите очи се појавува визија: убава жена, идентична на Лаура. Откако го преживува нападот, ветува дека ќе ја најде жената од неговата визија и ќе ја направи своја. Без разлика на сѐ. 365 дена, Масимо ќе ја држи Лаура заробена во својот дворец и ќе се обиде да го освои нејзиното срце. Ако таа не се заљуби во него во ова време, тој ќе ја пушти да си оди. Но, ако таа се обиде да побегне во кој било момент, тој ќе ѝ влезе во трага и ќе го убие целото нејзино семејство. Наскоро Лаура развива фасцинација со својот убав и моќен киднапер. Но, додека помеѓу нив се фо
Карактеристика Вредност
Kатегорија 18+
Автор Бланка Липиоњска
Издавач Мартина
Димензија A5
Возраст 13+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници350
Димензијаhartija

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
18+ 062675
Автор : Lord Morpheous
Цена 1.399 МКД
22,64 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 056830
Автор : Oloni
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 049872
Автор : Ина Мур
Цена 380 МКД
6,15 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 047167
Автор : E. L. James
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 038740
Цена 340 МКД
5,50 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 035625
Цена 400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010881
Автор : E. L. James
Цена 899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 010832
Цена 699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007552
Цена 599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 007028
Автор : Е. Л. Џејмс
Цена 650 МКД
10,52 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 005377
Автор : Е.Л. Џејмс
Цена 680 МКД
11,00 EUR
Sačuvano u omiljne
18+ 001817
Цена 330 МКД
5,34 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.34 MB