Анатомски атлас - Човековото тело
Тримакс

Анатомски атлас - Човековото тело

Шифра на артикл: 000765
ISBN: 9786082042244
Код на производителот: 765
Достапно веднаш
0 МКД
330 МКД
330 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој анатомски атлас / енциклопедија е еден вид школско помагало по предметот биологија, наменет за учениците од основното, па и средното образование. Во него е обработена анатомијата на човечките системи, со голем број на слики и интересни факти за човечкото тело.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор Цветанка Малческа, Елизабета Анѓелова
Издавач Тримакс
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници48

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
1.299 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
499 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.36 MB