Вселена: мојата џиновска книга со основни факти за нашиот универзум
Арс Ламина

Вселена: мојата џиновска книга со основни факти за нашиот универзум

Шифра на артикл: 058409
ISBN: 9786082674520
Код на производителот: 58409
Достапно веднаш
0 МКД
1.090 МКД
1.090 МКД
17,64 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Што сѐ содржи вселената? Универзумот е многу повеќе од ѕвезди,планети и сателити. Некој од тие нешта имаат многу важно влијание врз вселената и на животот на нашата планета! Други, пак, се фасцинантни сами по себе. Доколку сакаш да си го збогатиш знаењето за вселената и да дознаеш некои факти што не се толку познати,а се клучни, тогаш оваа книга е за тебе!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Детски енциклопедии и атласи
Автор Марко Видиновски
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2023
Број на страници44
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : DK
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
1.299 МКД
21,02 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Eva Bargalló
799 МКД
12,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.17 MB