Претприемачки мал бизнис
Арс Ламина

Претприемачки мал бизнис

Шифра на артикл: 002363
ISBN: 9786082293837
Код на производителот: 2363
Достапно веднаш
0 МКД
2.750 МКД
2.750 МКД
44,50 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овој учебник спаѓа во најдобрите книги што сум ги користел на кој било курс каде што сум држел предавања. Кирк ч. Хериот, Државен универзитет на Колумбија Ова е еден од најкомплетните текстови и дополнителни содржини што сум ги видел досега. Оваа книга навистина им ја препорачувам на моите студенти, но и на другите предавачи. Ден Крид, Локален коледј Нармандејл Одлично напишан текст, соодветен за ... студентите на воведни и на напредни курсеви. Самира Б. Хусеин, Локален коледј на Округот Дјонсон
Карактеристика Вредност
Kатегорија Економија
Автор Џером Кац, Ричард Грин
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Година на објавување2013
Број на страници800

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.200 МКД
19,42 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 700 МКД
11,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB