Претприемништво и електронска трговија

Претприемништво и електронска трговија

Шифра на артикл: 096517
Баркод: 9786084519102
Достапно веднаш
0 МКД
1.200 МКД
1.200 МКД
19,42 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Економија
Автор Зоран Јаневски
Издавач Економски институт - Скопје
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2013
Број на страници439

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 1.200 МКД
19,42 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 700 МКД
11,33 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.14 MB