Дејвид Мамет : живот во театарот
Магор

Дејвид Мамет : живот во театарот

Шифра на артикл: 005201
Баркод: 9786082235523
Код на производителот: 5201
Автор: Ајра Нејдел
Достапно веднаш
0 МКД
450 МКД
450 МКД
7,28 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филм,музика,опера и театар
Автор Ајра Нејдел
Издавач Магор
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници396

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Joaquim Paulo
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joaquim Paulo
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Titan
Цена 1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heinz Nigg
Цена 2.399 МКД
38,82 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 449 МКД
7,27 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 280 МКД
4,53 EUR
Заштеда 30%
400 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB