Мастерклас
ПНВ Публикации

Мастерклас

Шифра на артикл: 056622
ISBN: 9786082651095
Код на производителот: 56622
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
4,85 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Филмски режисери -- Македонија -- Интервјуа Филм -- Македонија -- Интервјуа
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филм,музика,опера и театар
Автор Златко Ѓелески
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници426

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Joaquim Paulo
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joaquim Paulo
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
1.449 МКД
23,45 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Titan
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heinz Nigg
2.399 МКД
38,82 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.03 MB