Адорно, музика и субверзија
Аксиома

Адорно, музика и субверзија

Шифра на артикл: 057897
ISBN: 9786086572969
Код на производителот: 57897
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
4,05 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Филм,музика,опера и театар
Автор Мариглен Демири
Издавач Аксиома
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници155
Димензија21 cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Joaquim Paulo
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joaquim Paulo
1.599 МКД
25,87 EUR
Sačuvano u omiljne
1.449 МКД
23,45 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Heinz Nigg
2.399 МКД
38,82 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.1 MB