Од длабочините на морето
Култура

Од длабочините на морето

Шифра на артикл: 035623
ISBN: 9789989329463
Код на производителот: 35623
Достапно веднаш
0 МКД
990 МКД
990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Пловејќи по „големите води“, друејќи се со воденото cарство, решив и професионално да се позанимавам со тој чудесен свет. Благодарение на природата, водените нространства ни нудат чуда кои сакав, барем донекаде, да ги пренесам во оваа книга. Се обидов со голема љубов и задоволство, ноединечно и со долно внимание, да го претставам богатиот и разновиден морски свет, а со тоа да ја збогатам и нашата традиcионална кујна.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Готвачи
Автор Дејан Карапеев
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници244

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Jeffrey Eisner
1.199 МКД
Sačuvano u omiljne
Автор : Liora Bels
1.699 МКД
Sačuvano u omiljne
2.199 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.41 MB