Голем готвач за бебиња и мали децa
Арс Ламина

Голем готвач за бебиња и мали децa

Шифра на артикл: 009469
Баркод: 9786082596549
Код на производителот: 9469
Автор: Dagmar Fon Kram
Достапно веднаш
0 МКД
1.990 МКД
1.990 МКД
32,20 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Здрава исхрана од првиот ден ? ВКУСНИ РЕЦЕПТИ за едноставна подготовка, како за бебињата така и за заедничките семејни оброци на домашната трпеза. ЕКСПЕРТСКИ СОВЕТИ ОД ДАГМАР ФОН КРАМ за доење, за постепено воведување на цврста храна, како и пренесување на компактно знаење на тема организација на кујната и одржување на нејзината хигиена, справување со нетолеранции и алергии на храна, вегетаријанска исхрана итн. ОЧЕКУВАЈТЕ да најдете избалансирана мешавина на разновидни рецепти во книгата за секоја фаза од жживотот на вашето дете и компетентни одговори на најважните прашања од неговиот развој. Едноставно, здраво и ...ммм...многу вкусно!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Готвачи
Автор Dagmar Fon Kram
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2019
Број на страници192

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Frank Flannery
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Carolyn Robb
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Rebecca Hubbell
Цена 1.099 МКД
17,78 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Liora Bels
Цена 1.699 МКД
27,49 EUR
Sačuvano u omiljne
Цена 2.199 МКД
35,58 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Sara Lewis
Цена 399 МКД
6,46 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : DK
Цена 1.499 МКД
24,26 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Joanna Lee Molinaro
Цена 2.999 МКД
48,53 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.2 MB