Траен изворник

Траен изворник

Шифра на артикл: 005140
ISBN: 9789989329388
Код на производителот: 5140
Достапно веднаш
0 МКД
300 МКД
300 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Поради силниот збор, макар на непризнат јазик, сè уште одбирам звуци на македонската лира. Тоа е мојот штит, рамен на вашата сила, силници! Зашто гробот со сите и вас ве збира. Спокојство глумам пред вас дури созвучја барам или тајновито име негде во нашиот предел. Тоа е мојот облог во морничавата игра, тоа е мојата мисла упорно што сум ја следел.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книжевна теорија и критика
Автор Вера Стојчевска-Антиќ
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници173

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Norbert Wolf
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 12.22 MB