Две минути и четириесет реда
ПНВ Публикации

Две минути и четириесет реда

Шифра на артикл: 042272
ISBN: 9786082650340
Код на производителот: 42272
Достапно веднаш
0 МКД
400 МКД
400 МКД
6,47 EUR
Заштеда: 0 МКД
  • NSZ
    *
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книжевна теорија и критика
Автор Александра Јуруковска
Издавач ПНВ Публикации
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2020
Број на страници162

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Matthew Cordell
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Norbert Wolf
799 МКД
12,93 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.12 MB