Век со Конески, мигови со Блаже
Бегемот

Век со Конески, мигови со Блаже

Шифра на артикл: 052103
ISBN: 9786084869740
Код на производителот: 52103
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Критика за творештвото на Блазе Конески .
Карактеристика Вредност
Kатегорија Книжевна теорија и критика
Автор Владимир Мартиновски
Издавач Бегемот
Возраст 13+ години
Јазик Македонски
Повез Тврд повез
Година на објавување2022
Број на страници301

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Norbert Wolf
799 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.46 MB