Мојот непокор
Култура

Мојот непокор

Шифра на артикл: 094126
ISBN: 9786082621715
Достапно веднаш
0 МКД
550 МКД
550 МКД
8,90 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Нема да дозволам, грутката од која сум се изнедрил да ме ничкоса. Нема да дозволам, синдромот на самоуништување мегу нас Македонците да победи. Нема да дозволам, да бидам жртва на мојот народ. Да се биде и остане човек во нечовечно време е највисока човечка особина.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Критики и писма
Автор Трифун Костовски
Издавач Култура
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници447

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Shaun Usher
599 МКД
9,69 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Shaun Usher
599 МКД
9,69 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.72 MB