Децата од моето училиште
Тримакс

Децата од моето училиште

Шифра на артикл: 007830
Баркод: 9786082042640
Код на производителот: 7830
Достапно веднаш
0 МКД
270 МКД
270 МКД
4,37 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Во оваа збирка раскази, секое дете ќе се соивее со животот на другите деcа во различни ситуаcии: во училиште, на улиcа, во училиштен двор, во град, на село, покрај езеро и... Воедно ги запознава одблизу промените во природата во четирите годишни времиња: од есенските лисја, преку снените топки, до будење на природата и до летното сонcе.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор Јадранка Клисарова
Издавач Тримакс
Број на страници75

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Ana Frank
Цена 350 МКД
5,66 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Mato Lovrak
Цена 250 МКД
4,05 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.32 MB