Корнет Лизи во Шаренџам
Арс Ламина

Корнет Лизи во Шаренџам

Шифра на артикл: 052593
ISBN: 9786082674896
Код на производителот: 52593
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
3,24 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Урнебесна приказна за необичниот патник Корнет Лизи, кој пристигна во кралството шаренџам, се поклони пред кралот Клатимир Втори Кон Трети и потоа ги поведе него и неговата фантастична свита, во низа возбудливи, интересни и многу смешни случувања.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Лектири и читанки за основно образование
Автор Велко Неделковски
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 7 - 11 години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници114

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.06 MB