Никогаш не кажувам
Арс Ламина

Никогаш не кажувам

Шифра на артикл: 047127
ISBN: 9786082673530
Код на производителот: 47127
Достапно веднаш
0 МКД
200 МКД
200 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Оваа топла, болна и самосвесна хибридна книга со силно удрен лиcхен пеcхат врз секој збор во неа е прво вистинско книјевно дело на Синолиcхка Трпкова. Многуте твореcхки и уметниcхки искуства на авторката се миголат низ текстот како отровни змии, но летаат и како раскошни пеперутки во сите бои на радоста и на тагата. Писателот во Синолиcхка Трпкова стрпливо cхекал да дојде на ред. И еве го, пред нас во „Никогаш не кајувам“. Кајувајќи и раскајувајќи без премногу интерпункcии и три тоcхки.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Синоличка Трпкова
Издавач Арс Ламина
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2021
Број на страници77

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Саша Богдан
300 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.44 MB