Железно небо
Арс Ламина

Железно небо

Шифра на артикл: 063269
ISBN: 9786082678863
Достапно веднаш
0 МКД
350 МКД
350 МКД
5,66 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Романот има седум наративни епизоди, седум поглавја, седум љубовни двојки... Тој функционира како еден вид „никогаш неснимана серија“, како средба со нашите најинтимни слики, звуци, искуства и доживувања. Како можна функција на нашата неможна стварност. Или обратно.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска книжевност
Автор Марјан Георгиевски
Издавач Арс Ламина
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници180
Димензија20,4u044514,5

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Анде Јанков
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Мери Арсова
450 МКД
7,28 EUR
Sačuvano u omiljne
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
360 МКД
5,83 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB