Нова Атлантида: поема
Арс Ламина

Нова Атлантида: поема

Шифра на артикл: 049823
ISBN: 9786082674513
Код на производителот: 49823
Достапно веднаш
0 МКД
360 МКД
360 МКД
5,83 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
поема од Македонски автор , наградена со Глигор Прлицев , награда
Карактеристика Вредност
Kатегорија Македонска поезија
Автор Петре Бакевски
Издавач Арс Ламина
Димензија A5
Возраст 13+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници188

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
300 МКД
4,85 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.07 MB