Matematika : doracak për parashkollorë : 4-5 vjet
Арс Ламина

Matematika : doracak për parashkollorë : 4-5 vjet

Шифра на артикл: 052597
ISBN: 9786082676173
Код на производителот: 52597
Достапно веднаш
0 МКД
250 МКД
250 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Овај прирачник е наменет за учење математика за деца во предучилишна возраст(4-5). Содржините се подредени според програмата за рано учење и развој и се приспособени на возраста на децата.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Математика и статистика
Автор Билјана Стојоска-Златков
Издавач Арс Ламина
Димензија A4
Возраст 3 - 5 години
Јазик Албански
Повез Мек повез
Година на објавување2022
Број на страници47

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.74 MB