Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225
Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225
Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225
Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225
Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225
Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225
Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225
Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225
Revell

Макета, HMS Victory - Battle of Trafalgar Set, 1:225

Шифра на артикл: 055892
Код на производителот: 55892
Достапно веднаш
0 МКД
2.380 МКД
2.380 МКД
38,51 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модел-комплет
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.99 MB