Сет макета + бои, R.M.S Titanic, 1:1200
Сет макета + бои, R.M.S Titanic, 1:1200
Сет макета + бои, R.M.S Titanic, 1:1200
Сет макета + бои, R.M.S Titanic, 1:1200
Revell

Сет макета + бои, R.M.S Titanic, 1:1200

Шифра на артикл: 055899
Код на производителот: 55899
Достапно веднаш
0 МКД
1.280 МКД
1.280 МКД
20,71 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модел-комплет
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.97 MB