Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124
Revell

Макета, First Diorama, Sd. Kfz. 124 "WESPE", 1:76

Шифра на артикл: 055936
Код на производителот: 55936
Достапно веднаш
0 МКД
1.299 МКД
1.299 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модел-комплет
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.86 MB