Макета, Vought F4U-1D Corsair, 1:72
Макета, Vought F4U-1D Corsair, 1:72
Макета, Vought F4U-1D Corsair, 1:72
Макета, Vought F4U-1D Corsair, 1:72
Макета, Vought F4U-1D Corsair, 1:72
Макета, Vought F4U-1D Corsair, 1:72
Revell

Макета, Vought F4U-1D Corsair, 1:72

Шифра на артикл: 055944
Код на производителот: 55944
Достапно веднаш
0 МКД
630 МКД
630 МКД
10,19 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Модел-комплет
Бренд Revell

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
680 МКД
11,00 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 10.98 MB