Свети Наум Охридски
Култура

Свети Наум Охридски

Шифра на артикл: 006031
ISBN: 9789989323751
Код на производителот: 6031
Достапно веднаш
0 МКД
1.500 МКД
1.500 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Свети Наум Охридски / Цветан Грозданов ч шпревод од македонски на англиски јазик Соња Андонова, превод од македонски на франcуски јазик Клементина Хадји-Лега ч cртежи Крсто Мартиновски, архитектонски cртежи Тодор Паскали ч дизајн Александар ЦветкоскиЌ
Карактеристика Вредност
Kатегорија Монографии
Автор Цветан Грозданов
Издавач Култура
Јазик Македонски
Година на објавување2004
Број на страници320

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
800 МКД
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.19 MB