Моќта на афирмациите
Издавачки центар ТРИ

Моќта на афирмациите

Шифра на артикл: 001186
ISBN: 9786082304786
Код на производителот: 1186
Автор: Лујза Хеј
Достапно веднаш
0 МКД
280 МКД
280 МКД
4,53 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Вие имате моќ да го промените својот жживот! Зашто во себе веќе ги носите алатките потребни за тоа. Тие алатки се вашите мисли и убедувања. Со нивна помош ќе го победите стравот и ќе ја зголемите самодовербатач ќе се ослободите од стресот и ќе станете поздравич ќе постигнете деловен успех и ќе стекнете пари и благосостојбач ќе се исполните со благотворна лјубов кон себе и кон другите ќе уживате во пријателството и интимноста! Само размислувајте позитивно – ете колку е едноставно! И што е уште поважно, тоа е изводливо. Кога ќе почнете да ги применувате афирмациите, ќе бидете сведоци на мали чуда во своето постоење. Сѐ што сте подготвени да отстраните од својот жживот, ќе исчезне само по себе. Сѐ што посакувате, ќе почне да се појавува навидум од никаде. ќе бидете наградени така како што никогаш не сте можеле да замислите!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Лујза Хеј
Издавач Издавачки центар ТРИ
Јазик Македонски
Година на објавување2016
Број на страници132

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB