Во вортексот на остварените желби
Антолог

Во вортексот на остварените желби

Шифра на артикл: 005770
ISBN: 9786082432328
Код на производителот: 5770
Автор: Ана Бучевиќ
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Креирајте ја сопствжената стварност со помош на Законот на привлекувањето и станете сведок на cхудата во својот жживот. Знаеме ли кои сме, всушност? И што е жживотот? Кога ќе се потсетиме на еден закон на кој заборавиле да не науcхат во уcхилиште, се добива сосема друга смисла. Тоа е Законот на привлекувањето, кој е тука и дејствува. СЕКОГАш. Прашање е само дали сме свесни за тоа. Сите сме креатори на сопствениот жживот, само некој го креира свесно, а некој несвесно. Сите имаме добиено дарба со која ќе знаеме дали сме на добриот пат или малку сме скршнале од него. Таа дарба се нашите емоcии. Тие се наш водиcх и показател на нашите мисли, кои се креативни. Емоcиите ни зборуваат какви ни се мислите и што ќе привлеcхеме во својот жживот. Постојат алатки и методи што ги користиме и тогаш жживотот добива сосема друга смисла зашто поcхнуваат да се слуcхуваат чУДА! чудата се основа на жживотот!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Ана Бучевиќ
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2017
Број на страници275

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB