Биди и имај
Антолог

Биди и имај

Шифра на артикл: 005772
ISBN: 9786082433066
Код на производителот: 5772
Автор: Ана Бучевиќ
Достапно веднаш
0 МКД
650 МКД
650 МКД
10,52 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Со промена на вибраcиите до финансиска слобода! Ова не е обична книга за парите, ова е необична книга за парите. Ова е духовна книга за парите бидејќи парите се дел од духовноста. Само нè убедувале дека не се. Нè убедувале дека не смееме да ги сакаме или да ги имаме. Оваа книга мое да ви помогне да сфатите дека не е така. Дека сме дојдени како духовни битија во материјалниот свет за да моеме да го ивееме балансот меЌу духовното и материјалното. Но дека прво поентата е да БИДЕш за да моеш да ја ивееш сета убавина и да ИМАш. ИМАЈ ќе биде ваша награда за БИДИ. Ова е книга што ќе ги освести вашите негативни програми за парите, која ќе ви помогне да ги промените вашите убедувања што не ви слуат, која ќе ве воведе во методите со кои ќе ја менувате својата вибраcија кон парите и која ќе стане ваш сопатник во практиката на патот до остварување финансиска слобода.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Ана Бучевиќ
Издавач Антолог
Јазик Македонски
Година на објавување2018
Број на страници264

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.01 MB