Добиј се што сакаш

Добиј се што сакаш

Шифра на артикл: 094253
ISBN: 9786082014975
Достапно веднаш
0 МКД
500 МКД
500 МКД
8,09 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
САМИОТ СВЕТ ПРАВИ ПАТ ЗА ЧОВЕКОТ КОЈ ВЕРУВА ДЕКА Е РОДЕН ДА ОДИГРА ГОЛЕМА УЛОГА ВО ЧОВЕЧКАТА ПРЕТСТАВА! Најважниот момент во сечиј живот е мигот на сопственото пронаоѓање. Она на што мислиме и во што веруваме, тоа и го создаваме. Тоа ќе ги преобрази нашите животи и ќе нè издигне од просечност до извонредност. Тоа во животот ќе нè направи уметници наместо обични занаетчии. А луѓето кои го имаат искачено светот, всушност себеси се имаат гледано како се искачуваат. Тие прво се имаат искачено ментално. Проблемот во мозокот значи проблем насекаде. Среќата во мозокот значи среќа насекаде. Вашиот најголем животен капитал е она што сте способни да бидете и да го правите. Не чекајте прилика да започнете со она што сакате да го правите. Вие создајте ја приликата. Моќта на афирмација ќе направи чуда за вас, а на светот му се потребни големи инспиратори!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Орисон Свет Марден
Издавач Ѓурѓа
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници246
Димензија14x20cm

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11 MB