Животот е убав ако се знае да се живее
Антолог

Животот е убав ако се знае да се живее

Шифра на артикл: 056595
ISBN: 9786082436449
Код на производителот: 56595
Автор: Ана Бучевиќ
Достапно веднаш
0 МКД
900 МКД
900 МКД
14,56 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Постојат три вида книги: книги за забава, книги за учење и книги за лична промена. Читајќи ја оваа книга, ќе дознаете на кој вид таа припаѓа. „Животот е убав ако се знае како да се живее“ е дело кое говори за човечките и животните судбини кои, како што ќе се уверите, можат да се менуваат без ограничувања, но само ако се знае како да се живее животот. Во секоја од петте приказни можете да препознате дел од себе и од својата душа, за на крајот да почувствувате како нејзините посебни делови одново се спојуваат во една смислена целина.
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Автор Ана Бучевиќ
Издавач Антолог
Возраст 18+ години
Јазик Македонски
Повез Мек повез
Година на објавување2023
Број на страници259

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Х. Бесер
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Автор : Пол Бусфилд
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.02 MB