Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care
Doiydesign

Картички за мотивација - Грижа за себеси, 30 Day Challenge - Self Care

Шифра на артикл: 049076
Код на производителот: 49076
Достапно веднаш
0 МКД
760 МКД
760 МКД
12,30 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
По една дневна активност за 30 дена, за да се погрижите за себеси. Грижата за себеси не е луксуз туку е неопходна за Вашата физичка и ментална благосостојба. На почеток е потребно да се практикува секојдневно, за постепено стане природен дел од Вашите навики. Подразбира создавање моменти само за себеси, без изговори, и покрај метежот и вревата на секојдневието. Набрзо ќе сфатите дека ова во никој случај не е губење време, туку напротив, Ви носи виталност, среќа и љубов. Овој 30-дневен предизвик за грижа за себеси ќе Ви предложи бројни прекрасни искуства кои ќе придонесат кон Вашата секојдневна благосостојба. Извлечете ја дневната картичка и започнете го предизвикот!
Карактеристика Вредност
Kатегорија Мотивација и самопомош
Бренд Doiydesign
Димензија13 x 9 x 2
Во моментов нема коментари

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Автор : Вим Хоф
500 МКД
8,09 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.24 MB