Паус хартија, Talens, Tracing Paper, A3, 90g, 50 листа

Паус хартија, Talens, Tracing Paper, A3, 90g, 50 листа

Шифра на артикл: 046944
Код на производителот: 46944
Достапно веднаш
0 МКД
1.225 МКД
1.225 МКД
19,82 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Карактеристика Вредност
Kатегорија Скеч хартии

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Цена 499 МКД
8,07 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.22 MB