Книжевна конференција
Артконект

Книжевна конференција

Шифра на артикл: 048414
ISBN: 9786084852599
Код на производителот: 48414
Автор: Sesar Aira
Достапно веднаш
0 МКД
230 МКД
230 МКД
3,72 EUR
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
  • NSZ
    *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај во листата на желби
Pomoć
Луд науcхник добива идеја како да го освои светот. Патот до апсолутната моќ го води на една книжевна конференcија во Венеcуела...
Карактеристика Вредност
Kатегорија Новели
Автор Sesar Aira
Издавач Артконект
Јазик Македонски
Година на објавување0
Број на страници132

Уникатна услуга

Картичка за лојалност
Картичка за лојалност

Картичка за лојалност која овозможува попусти и поволности при купување.

 Бесплатна достава
Бесплатна достава

Бесплатна достава за нарачки над 1.500 денари.

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Новели 063694
Автор : Yasunari Kawabata
899 МКД
14,55 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 061940
360 МКД
5,83 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 056589
Автор : Herta Müller
400 МКД
6,47 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 055948
Автор : Ian Fleming
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 054097
Автор : Tahereh Mafi
699 МКД
11,31 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 053316
300 МКД
4,85 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 050041
Автор : Сара Вон
500 МКД
8,09 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 041569
200 МКД
3,24 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 008469
210 МКД
3,40 EUR
Sačuvano u omiljne
Новели 008462
Автор : Џанг Ајлинг
170 МКД
2,75 EUR
array(0) {
}
Memory Consumption is: 11.08 MB